Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd

Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd

شرکت اطلاعات
نشانی : اتاق 810، واحد 2، ساختمان 5، مرکز تجاری Huixing، جاده Dongsheng شماره 1، Zhongshan Dong، Shilong Town Dongguan، GUANGDONG، 523326 CN
آدرس کارخانه : اتاق 810، واحد 2، ساختمان 5، مرکز تجاری Huixing، جاده Dongsheng شماره 1، Zhongshan Dong، Shilong Town Dongguan، GUANGDONG، 523326 CN
زمان کاری : 8:00-17:30(به وقت پکن)
تلفن کاری: 86--18925858717(زمان کار)   86-18925858717(زمان شاغل)
فکس : 86-769-85625751
آژانس وابسته
HONGKONG YU ZHI GROUP LIMITED
نشانی : Room 1612,16/F,Taiyau Building,181 Johnston,Wanchai,HongKong.
تلفن کاری : 852--36458129
فکس : 86--36458092
Miss. Amy Chow
عنوان شغلی : Asia Marketing Manager
تلفن کاری : 13922535207
پست الکترونیک : amy@uchidg.com
Sun Micro Components Pvt Ltd
نشانی : Express New City Complex,#13/30-35, 1st Floor,N. R. Road Cross,BANGALORE 560 002 INDIA
تلفن کاری : 91-80
فکس : 91-80-22229415
Mr. Yudi Supriyadi
پست الکترونیک : yudi1981@gmail.com
Ponpest Miftahussa'adah
نشانی : Dusun Duren RT 016/005 Duren Klari Karawang Jawa Barat Indonesia
تلفن کاری : 62-26-7432270
Sabring Ltd
نشانی : Unit 4,Moderna Business Park,Mytholmroyd,West Yorkshire HX7 5QQ,United Kingdom
تلفن کاری : 44-014
فکس : 44-014-22886444
MEGASTAR ELECTRONICS INC
نشانی : 5061 AMIENS STREET MONTREAL-NORD, QUEBEC H1G 3G2 CANADA
تلفن کاری : 514-329-0042
فکس : 514-329-0294
Mr. Joseph Iantomasi
پست الکترونیک : joseph@megastar.com
M.P. El Ltd.
نشانی : 16, "Sofronii Vratchanski" str.,1000 Sofia, Bulgaria
تلفن کاری : 359-2-9318002
Miss. Penka Kalacheva
پست الکترونیک : kalacheva@mpeltrade.com
BLACK STONE
نشانی : #126, Tower Daeyeong Golden Valley 257, Gyeongsu-daero, Uiwang-si, Gyeonggi-do, Republic of Korea (Zip Code : 16074)
تلفن کاری : 82-31-4506861
فکس : 86-31-4506862
Ms. Luo Xiuyan
تلفن کاری : 82-451-6861 / 031-4516862
WeChat : NASOOYEON
ICQ : 2720791989
پست الکترونیک : luoxiuyan@nate.com
تماس با شخص
Miss. Anna
عنوان شغلی : Sales
تلفن کاری : 86-0769-86183707
WHATSAPP : 86-13925862052
اسکایپ : uchi_anna
پست الکترونیک : anna@uchidg.com
Peter
عنوان شغلی : Assistant to Anna
تلفن کاری : +86-18925866613
WHATSAPP : +86-18925866613
اسکایپ : peter@uchidg.com
WeChat : +86-18925866613
پست الکترونیک : peter@uchidg.com
Ms. Anna
عنوان شغلی : sales
پست الکترونیک : 421832924@qq.com
Mr. James
عنوان شغلی : Sales Manager
تلفن کاری : 86-18925858717
WHATSAPP : 86-18925858717
اسکایپ : james@uchidg.com
WeChat : 86-18925858717
پست الکترونیک : james@uchidg.com