تصاویر
  • Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd خط تولید کارخانه
  • Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd خط تولید کارخانه
  • Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd خط تولید کارخانه
  • Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd خط تولید کارخانه
خط تولید

Dongguan Uchi Electronics Co.، Ltd. دارای یک پایگاه تولیدی است که مساحتی حدود 15000 متر مربع را پوشش می دهد. ما به طور پیوسته تجهیزات تولید اتوماتیک با تکنولوژی پیشرفته و ابزار دقیق تست دقیق وارد شده ایم و در زمینه اتوماسیون، مقیاس بزرگ و استاندارد سازی قرار گرفته ایم.
اوچی دارای یک کهکشان از تیم های استعدادی با تکنولوژی بالا است که توسط کارشناسان کلاس ملی هدایت می شود تا در زمینه توسعه محصول، کنترل کیفیت محصول، پشتیبانی فروش و پشتیبانی فنی و غیره شرکت کنند و به طور متوالی دهها گواهینامه اختراع ظاهر، و اختراعات.

ما تکنولوژی هسته ای منحصر به فرد و منحصر به فرد با حق مالکیت معنوی از تجهیزات پودر سرامیک ساخته شده از تراشه ها، عملکرد با کیفیت بالا NTC خودکار دسته ای است.

ما دارای بیش از 12 سری از خط تولید اتوماتیک ترمیستور با کارایی بالا NTC، محصولات دارای مزیت تولید بزرگ، کیفیت بالا، انسجام خوب، قابلیت اطمینان بالا، علاوه بر این می توان از بسیاری از انواع سنسورهای دما NTC ساخته شده است، همچنین می تواند تامین شود به کارخانه های دیگر از سنسورهای NTC، و در مقادیر زیادی به خارج از کشور صادر می شود.

OEM / ODM

OEM / ODM در اینجا موجود است و توصیه های حرفه ای توسط تیم RD ما ارائه می شود!

تحقیق و توسعه

شرکت اولین مرکز بازاریابی "مرکز تحقیقات مهندسی پروژه مواد سرامیکی حساس حرارت NTC" ساخته شده است که در داخل کشور توسعه یافته است، توسط کمیته علمی و فناوری تایید شده است، آن فراهم می کند تمرین پرسنل تاثیر گذار و حرفه ای، آموزش و تحقیقات علمی است. مرکز به طور گسترده ای تحقیقات در مورد مواد سرامیک حساس NTC، محصولات جدید، فن آوری های جدید، تجهیزات جدید، مقیاس انجام می شود

تولید، تحول دستاوردهای علمی.

محدوده مرکز تحقیقات به 2000 متر مربع می رسد، دارای بیش از 50 مجموعه تجهیزات آزمون و ابزار است که تضمین قوی برای تکنولوژی تراشه با کیفیت بالا، اندازه گیری دما، عنصر هسته NTC، به طور مداوم بهبود فن آوری سنسور دما NTC.

شرکت دارای بیش از 60 مجوز و اخذ مجوز از جمله 20 اختراع ثبت اختراع.