رادیاتور چگونه کار می کند

August 30, 2022

آخرین اخبار شرکت رادیاتور چگونه کار می کند

همانطور که از نام آن پیداست، نقشرادیاتوردفع گرما استچگونه کار می کند؟رادیاتور چگونه کار می کند؟امروز توسط توضیح داده شده استDongguan Uchi Electronics Co., Ltd.

 

آخرین اخبار شرکت رادیاتور چگونه کار می کند  0

 

در حال حاضر، چهار سیستم گرمایش اصلی برای رادیاتورها در زندگی وجود دارد: صفحه خنک کننده مایع، رادیاتورهای گرمایش الکتریکی، رادیاتورهای گرمایش بخار و رادیاتورهای ابررسانا.اصل هیت سینک هدایت حرارتی است.به عنوان مثال، آهن، آلومینیوم، مس و سایر رسانایی حرارتی خوب به عنوان سینک حرارتی استفاده می شود و سینک های حرارتی تراشه ها را می پوشانند.این معادل افزایش سطح تماس بین تراشه و هوا است.می تواند اتلاف گرما، رادیاتور، خنک کننده هوا، خنک کننده آب (روغن)، سایر اتلاف حرارت پیشرفته را بهتر کند.اما غیرنظامیان اساساً با هوا خنک می شوند.

 

1. از رادیاتور دمای آب، دیواری یا دیگ برای گرم کردن آب در گردش استفاده کنید، آن را از طریق لوله ها به رادیاتور متصل کنید و در نهایت دمای مناسب را از طریق رادیاتور خروجی دهید تا اختلاف دمای داخلی ایجاد شود و کل دمای داخل به طور یکنواخت افزایش یابد. از طریق گردش حرارتی

 

2. رادیاتور ابررسانا، در لوله فولادی لایه میانی در پایین رادیاتور راه بروید، مقدار کمی مایع ابررسانا را به داخل حفره داخلی رادیاتور تزریق کنید، مایع ابررسانا در قسمت خلاء رادیاتور ابررسانا فعال می شود. و گاز تبخیر شده با دمای بالا از سطح رادیاتور به سطح عبور می کند.گرما را از بین می برد

 

3. بخار رادیاتور گرمایش، تجهیزات گرمایش (دیگ بخار) در تجهیزات تصفیه آب برای گرم کردن و تبخیر کردن، و استفاده از بخار آب تبخیر شده برای گرم کردن اتاق از طریق رادیاتور.بخار آب از طریق رادیاتور گرما را از طریق همرفت به رادیاتور منتقل می کند، رادیاتور با گرمای خود گرما را از دیواره داخلی به دیواره بیرونی منتقل می کند، دیواره بیرونی هوای فضا را با همرفت گرم می کند و دیوارها (دیوارها، مبلمان) و غیره) موجود در فضا توسط تابش گرم می شوند، دمای اتاق را تا دمای معینی بالا می برند.

 

4. رادیاتور گرمایش الکتریکی یک وسیله الکتریکی صرفاً مقاومتی است.جریان از سیم مقاومت عبور می کند تا سیم مقاومت را گرم کند و الکتریسیته را به گرما تبدیل کند.